KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ (Grantee)

N MEDYA - NURAY BAŞARAN DEMİR

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ (Editor in Chief)

LEVENT DEMİR

ngazeteiletisim@gmail.com

YAYIN KURULU

PROF. DR. ANIL ÇEÇEN

DR. AGAH OKTAY GÜNER

FİLİZ GÜNER

REFİK UÇARCI

SİNEM ÖZKAN

SADULLAH ÖZCAN

PROF. DR. POYRAZ GÜRSON

AHMET TAN

PROF. DR. ALİ TEKİN

MUHAMMED KAAN İNAL

DOĞAN SATMIŞ

HARUN YÜKSEL

 

ÖZHAN ATAK

 

HABER EDİTÖRÜ (NEWS EDITORS)
ESRA ARSLAN
 

SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ

ESRA ARSLAN

 

NGAZETE EGE TEMSİLCİSİ

 

KEREM DİVARCI 
 

 

 

GECE EDİTÖRÜ

BARAN ÇEÇEN

 

IT DANIŞMANI

MEHMET OKAN İNAL

 

REKLAM


HAVASS YAYINCILIK 

havassyayincilik@gmail.com

0531 333 8 999

HUKUK DANIŞMANI (Uurisconsult)

REFİK UÇARCI

 

BASIN BÜLTENİ

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle ngazeteiletisim@gmail.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

 

E-POSTA:

ngazeteiletisim@gmail.com

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

 

YASAL UYARI:

© Copyrigth 2021 ngazete.com’un tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında ngazete.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

 

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. ngazete.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

ngazete.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili ngazete.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on ngazete.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on ngazete.com are opened on a new page. ngazete.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.